Знайомтесь: Картлос Канкадзе, новий керівник проекту

Шановні партнери!

Ми раді представити вам Картлоса Канкадзе - нового керівника проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Картлос має 19-річний досвід керування та впровадження великих та комплексних програм у сфері охорони здоров’я, репродуктивних прав та протидії туберкульозу і ВІЛ у Східній Європі. Має ступінь доктора медичних наук та диплом лікаря загальної практики. Картлос працював керівником та заступником керівника у трьох проектах USAID у Грузії, та допомагав впроваджувати у Грузії Національну програму боротьби з туберкульозом. 

Картлос вільно володіє російською та англійською, трохи розуміє українську та з нетерпінням чекає можливості докласти свій досвід та управлінські здібності до продовження успіху проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Ми раді, що доктор Канкадзе приєднався до команди проекту. 

Ми також хочемо скористатися можливістю подякувати Олені Хейло за її лідерство та великий особистий внесок у діяльність проекту. Її відданість справі викорінення туберкульозу в Україні, глибокі знання та підтримка в досягненні результатів проекту допомогли сформувати амбітний план роботи та досягти значного прогресу в наших показниках.

Ми дуже вдячні Олені, що вона залишається працювати в проекті!