Міжнародний тренінг для сестринського персоналу “Програмні та клінічні аспекти ведення МРТБ туберкульозу”

18-22 листопада 2013 р. шШість старших медсестер обласних протитуберкульозних лікарень із регіонів, що отримують підтримку Проект у USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» візьмуть участь у міжнародному тренінгу «Програмні та клінічні аспекти ведення туберкульозу зі стійкістю до протитуберкульозних препаратів», який відбудеться в Томську, Росія.

Тренінг проводить Колаборативний центр Всесвітньої організації охорни здоров¢я (ВООЗ) а організатором є відома ГО «Партнери в ім¢я здоров¢я». Метою тренінгу є підвищення професійного рівня знань і навичок медсестер у сфері боротьби з туберкульозом, з особливим акцентом на стійких до препаратів формах туберкульозу та ВІЛ-асоційованому туберкульозі, поліпшенні якості послуг із лікування та догляду пацієнтів з туберкульозом та мультирезистентним туберкульозом протягом усього курсу лікування відповідно до найсучасніших міжнародних рекомендацій.

Після завершення тренінгу підтримані Проектом учасники проведуть відповідні тренінги для колег у своїх регіонах та сприятимуть, таким чином, покращенню впровадження рекомендованих ВООЗ практик з контролю за туберкульозом та його стійкими до ліків формами, на регіональному та національному рівні.

Загальна очікувана кількість учасників: 6

Регіон: Томськ, Росія

Сектор: охорона здоров’я.

Партнери: Томський обласний протитуберкульозний диспансер, Колаборативний центр Всесвітньої організації охорoни здоров'я (ВООЗ) (RUS- 112), ГО «Партнери в ім¢я здоров'я»,