Результати дослідження: медичні працівники про інфекційний контроль

Поширеність серед медичних працівників протитуберкульозних закладів (ПТЗ) України вперше діагностованого туберкульозу в 2011 р. склала 110,7 на 10 тисяч медпрацівників ПТЗ. Однією з причин цих негативних явищ є ігнорування заходів з попередження внутрішньолікарняного інфікування та порушення стандартів інфекційного контролю. 

У 2012 році на замовлення проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» було проведено першу оцінку знань і дотримання практик інфекційного контролю медичними працівниками медзакладів у 10 регіонах України. Упродовж минулого року проект реалізував низку просвітницьких заходів з питань інфекційного контролю, спрямованих на медичний персонал протитуберкульозних закладів, а з початку 2013 р. провів аналогічне дослідження для оцінки результативності здійснених заходів. 

Пропонуємо Вашій увазі звіт за результатами цього дослідження. Звіт містить порівняльний аналіз даних двох хвиль опитувань медичних працівників (2012 і 2013 р.р.). Отримані дані зможуть стати в нагоді для подальшого планування і вдосконалення зазначеного компоненту Проекту.

Ознайомитись зі звітом