45 Всесвітня конференція зі здоров’я легень. День 0

27 жовтня 2014. У рамках проведення 45-ї Всесвітньої конференції зі здоров’я легень, напередодні конференції відбулося перше засідання парламентарів з різних країн світу, присвячене обговоренню нагальних питань контролю за туберкульозом.

Зустріч була організована спільно Союзом за здоров’я легень та групою членів парламенту Великобританії, що представляють всі три політичні сили, присутні зараз у парламенті Сполученого королівства. Зустріч була організована з метою мобілізувати політичну волю для вирішення найбільш нагальних питань контролю за туберкульозом і для розробки чіткого бачення ролі парламентарів у боротьбі з епідемією.

Депутати із семи країн, яких об’єднує особливий інтерес до проблеми туберкульозу, працювали разом, щоб визначити спільні пріоритети для вирішення поточних проблем контролю за захворюванням тапідтримати проведення досліджень, розробку нових лікарських препаратів, діагностичних засобів та вакцин, необхідних для ліквідації хвороби.

За словами Ніка Херберта, члена Парламенту Великої Британії, учасники саміту прийняли рішення заснувати об’єднання парламентарів, глобальну мережу що працюватиме в унісон над об’єднанням політичної волі для подолання туберкульозу. Завтра він пообіцяв оприлюднити Декларацію щодо цієї ініціативи.

На фото зліва направо: Victor Ramathesele (Aide to Minister Motsoaledi), Tony Harries, Paula Fujiwara, Jane Hardy, Lucica Ditiu, Hon. Stephen Mule, Jane Carter, Dr James Murgor, Jean-Louis Neichel, Dr Robert Pukose, Dr Faustine Ndugulile, Dr Aaron Motsoaledi, Mario Raviglione, Jose Castro, Nick Herbert, Dalbir Singh, Joanne Carter, Kalikesh Singh Deo