Методичні рекомендації з розробки локальних протоколів

Представляємо до вашої уваги методичні рекомендації з розробки локальних протоколів, розроблені за технічної підтримки проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» та рекомендовані МОЗ України наприкінці 2013 року.

У документі ви знайдете докладні рекомендації на кожному етапі підготовки локального протоколу: формування робочої групи, навчання персоналу, створення тексту протоколу, впровадження локального протоколу в діяльність амбулаторії та оцінка ефективності його застосування за встановленими для кожного протоколу критеріями оцінки якості. В посібнику наведені особливості структури та змісту локальних протоколів, а також поради щодо моніторингу виконання протоколу.

Методичний посібник доповнений зразками готових локальних протоколів, в тому числі локальним протоколом по туберкульозу для амбулаторії загальної практики центру первинної медико-санітарної допомоги.

Методичний посібник «Методичні підходи до розробки локальних медико-технологічних документів у закладах первинної медичної допомоги» рекомендований Центральним методичним кабінетом з вищої освіти МОЗ України як методичний посібник для керівників Центрів первинної медичної допомоги, лікарів загальної практики-сімейних лікарів.

Завантажити документ