ПРЕС-АНОНС: Львівська область отримає допомогу USAID для покращення якості протитуберкульозних та ВІЛ-послуг

22-24 жовтня 2014 р. відбудуться зустрічі з нагоди початку роботи у Львівській області двох проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» та «Реформа ВІЛ-послуг у дії», які фінансуються Програмою глобального Надзвичайного плану Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД (PEPFAR). У зустрічах братимуть участь керівники департаменту охорони здоров¢я Львівської обласної державної адміністрації (ОДА), керівники обох проектів USAID, головні лікарі протитуберкульозних закладів та центрів СНІД області, головні фахівці з сімейної медицини, терапії, педіатрії. Заплановано підписання Протоколу про співпрацю між департаментом охорони здоров’я ОДА та Проектом USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у прес-конференції, яка відбудеться   24 жовтня 2014р. у конференц-залі департаменту охорони здоров ¢ я Львівської ОДА (вул. Конопницької, 3). Початок прес-конференції о 1 0 .00. На запитання журналістів відповідатимуть:

  • Богдан Чечотка, директор департаменту охорони здоров’я ОДА
  • Паола Павленко, старший радник з питань ВІЛ/СНІД Офісу охорони здоров’я USAID в Україні
  • Картлос Канкадзе, керівник Проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні»
  • Ната Аваліані, керівник Проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії»

Контактні особи:  Вікторія Гультай, Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні», моб.: +380 66 387 20 04,  ел. пошта: 

Юрій Свірко, Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», моб.: +380 97 448 55 78, ел. пошта: 

***

Метою проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» є поліпшення стану здоров'я українців, шляхом покращення якості послуг з діагностики, ведення випадку та профілактики туберкульозу, включно з випадками стійкого до протитуберкульозних препаратів та ВІЛ-асоційованого туберкульозу. Докладніше про проект на сайті: stbcu.com.ua .

***

Метою проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» є посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення.Докладніше про проект можна дізнатися, надіславши запит на: .

***

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв’язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741 , на Інтернет-сторінку: http://ukraine.usaid.gov або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine