Шукаємо спеціалістів для наповнення бази складних випадків туберкульозу

Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» шукає спеціалістів, які бажають взяти участь у наповнені бази даних із описами складних та незвичайних випадків туберкульозу. Матеріали бази будуть використовуватись проектом для демонстрації під час тренінгів, завантаження он-лайнового ресурсного центру та включення до  публікацій проекту. Зокрема, проект очікує отримати:

  • Описи клінічних випадків туберкульозу з фото-, МРТ-,  КТ- і рентген знімками. Описи повинні представляти незвичайні випадки та/або випадки неправильно встановленого діагнозу туберкульозу та містити стислі дані про  історію захворювання, діагностичні втручання та результати лікування, якщо вони доступні.
  • Протоколи автопсії випадків туберкульозу. Протокол повинний містити коротку  історію захворювання, діагностичні втручанння, опис та фотографії високої роздільної здатності макро- та, за доступності, мікропрепаратів.

Загальний обсяг опису – до 2 сторінок (повинен бути набраний через 1,5 інтервалу, шрифт Times New Roman, 12 пт. всі поля – 20 мм). З медичної документації повинні бути видалені усі персональні данні пацієнта, МРТ- КТ та рентгензнімки повинні бути анонімізовані, при необхідності надати фотографії облич, за допомогою графічних редакторів зображень треба вжити заходів для запобігання впізнавання.

Зацікавлених спеціалістів просимо надсилати резюме на ел.адресу: , вказавши, за якими саме напрямками Ви хотіли б співпрацювати з проектом. Остання дата подання документів - 29 вересня 2014.

Проект контактуватиме тільки з обраними консультантами та не повідомлятиме про результати відбору тим консультантам, чиї кандидатури були відхилені цього разу.