Відбулася друга лекція для студентів Школи охорони здоров’я НаУКМА

Відбулася друга лекція для студентів Школи охорони здоров’я НаУКМА на тему «Роль громадянського суспільства у подоланні епідемії туберкульозу в Україні: історична перспектива та належне врядування».

20 листопада 2015 року МГО «МІВСТ» у співпраці зі Школою охорони здоров’я НаУКМА було проведено лекцію для студентів на тему «Роль громадянського суспільства у подоланні епідемії туберкульозу в Україні: історична перспектива та належне врядування». Лекція відбулась в рамах проекту «Свіже повітря: залучення учнів Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» до підвищення ефективності національної системи контролю за туберкульозом», який впроваджується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), надану через проект «Посилення контролю над туберкульозом в Україні» (STbCU).

Лекцію викладав Д-р Еліот Перлман, (Dr. Eliot J. Pearlman MD, MPH&TM, MPA), Голова правління МГО «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу та туберкульозу». В ході свого виступу він поділився зі студентами своїм багаторічним досвідом та активною позицією у розвитку громадянського суспільства для подолання епідемії туберкульозу в Україні. До уваги студентів було представлено історичний шлях розвитку міжнародних та всеукраїнських громадських організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу в Україні, основні напрями та завдання їх діяльності. Було презентовано діяльність Глобального Фонду в Україні та реалізовані, завдяки його підтримки, програми профілактики ВІЛ-інфекції та туберкульозу.

Основною метою даної презентації було представити та проаналізувати разом зі студентами, які напрями у сфері громадського здоров’я потребують розвитку і які є перспективи для діяльності громадських організацій у даній сфері, щоб зацікавити їх, як майбутніх професіоналів, до активної роботи. На закінчення свого виступу д-р Еліот ще раз нагадав одну з основних ідей проекту «Свіже повітря», що студенти – це свіже повітря для сфери охорони здоров’я, і що свіже повітря – це важлива умова профілактики туберкульозу.

Переглянути презентацію (англійською мовою) можна за цим посиланням.