Робоча зустріч «Пілотування амбулаторної моделі надання медичної допомоги по туберкульозу та ВІЛ-асоційованому туберкульозу. Формування прихильності до протитуберкульозної та антиретровірусної терапії»

10 липня 2015 р. у рамках пілотування в м.Кривий Ріг (Дніпропетровська область) моделі амбулаторного ведення випадків туберкульозу Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» проводить робочу зустріч з формування прихильності хворих до АРТ та протитуберкульозної терапії. Учасники зустрічі обговорять ефективні підходи до формування прихильності до лікування серед хворих на ТБ та ТБ-ВІЛ у різних амбулаторних моделях надання медичної допомоги, ознайомляться із базовими навичками ефективного консультування пацієнтів, спланують реалістичні та прийнятні інструменти для формування прихильності до лікування хворих на рівні первинної медико-санітарної допомоги та механізми формування/підвищення мотивації медичного персоналу формувати прихильність до лікування серед пацієнтів.

Участь у заході візьмуть лікарі та середній медичний персонал фтизіатричної служби та закладів первинної медико-санітарної допомоги пілотного району, представники Центру СНІДу міста Кривий Ріг.