Здоров’я у виправних закладах. Переклад публікації ВООЗ

Health in penitentiary

Представляємо до Вашої уваги переклад публікації ВООЗ "Здоров'я у виправних закладах" (російською мовою). Переклад здійснений у рамках проекту «Підвищення ефективності заходів правоохоронних органів, пенітенціарної системи та наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ/СНІДу», який реалізується за підтримки USAID програмним офісом Управління ООН з наркотиків і злочинності в Україні.

У публікації представлені найбільш важливі пропозиції міжнародних експертів з удосконалення охорони здоров'я у виправних установах і зниження ризиків для здоров'я, а також ризиків для суспільства, що виникають внаслідок перебування людей у ​​виправних закладах. Зокрема, публікація підготовлена ​​для удосконалення діяльності з охорони здоров'я у виправних установах в таких сферах, як: 1) права людини і медична етика, 2) інфекційні захворювання, 3) неінфекційні захворювання, 4) здоров'я порожнини рота, 5) фактори ризику, 6) уразливі групи і 7) управління охороною здоров'я у в'язницях.

Публікація призначена для працівників усіх рівнів, що відповідають за охорону здоров'я і благополуччя осіб, які перебувають під вартою, а також для осіб, які приймають рішення. Поняття «виправний заклад» охоплює всі державні установи, в яких утримуються особи, поміщені під варту.

Переглянути публікацію "Здоров'я у виправних закладах"