Європейське Бюро ВООЗ запрошує подавати приклади належних практик у сфері зміцнення систем охорони здоров’я для профілактики і лікування М / ШЛС-туберкульозу (ТБ)

Відповідно до чинного плану дій і плану дій на період після 2015 року, з метою сприяння розширенню ефективних стратегій зміцнення охорони здоров'я для профілактики і лікування М/ШЛС-ТБ, а також на продовження роботи, пов'язаної з публікацією "Збірки кращих практик з контролю і лікування М/ШЛС-ТБ в Європейському регіоні ВООЗ в 2013 р", Європейське регіональне бюро ВООЗ працює над створенням другої збірки кращих практик. Нове видання буде присвячене передовому досвіду в галузі зміцнення систем охорони здоров'я для профілактики і лікування М/ШЛС-ТБ. 
 
Європейське Бюро ВООЗ запрошує організації-партнери та національні програми з туберкульозу подавати для публікації в збірці приклади належної практики роботи, а також ділитись думками про роль систем охорони здоров'я у вдосконаленні заходів з профілактики та лікування М / ШЛС-ТБ з точки зору:

  • управління / керівництва;
  • фінансування системи;
  • надання медичних послуг;
  • інформаційних систем в охороні здоров'я;
  • кадрових ресурсів в охороні здоров'я; та / або
  • медичних технологій і лікарських засобів.

 Опублікована збірка буде представленай на 65-й сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ, яка відбудеться в Вільнюсі, Латвія, з 14 по 17 вересня 2015 року.

Інформація для публікації приймається до 30 червня 2015 р. Критерії відбору і форма подачі інформації представлені в додатках.
 
З усіх питань Ви можете звертатися до координатора цієї ініціативи, д-ру Colleen Acosta, за адресою caa@euro.who.int або tuberculosis@euro.who.int.