Міжрегіональна нарада “Зміни в організації протитуберкульозної та ТБ/ВІЛ допомоги у регіонах, що беруть участь у проекті USAID ПКТУ»

Нарада

23-24 червня 2016 року у Києві відбулася міжрегіональна нарада "Зміни в організації протитуберкульозної та ТБ/ВІЛ допомоги у регіонах, що беруть участь у проекті USAID ПКТУ»

Метою наради було обмінятися досвідом впровадження змін за підтримки проекту USAID та подумати над тим, як максимально ефективно використати можливості проекту до його завершення у квітні 2017 року.

Участь у заході взяли головні лікарі регіональних протитуберкульозних диспансерів, головні позаштатні фтизіатри, головні лікарі регіональних СНІД-центрів та інші провідні фахівці протитуберкульозної служби Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва, а також громадські організації, які працюють за грантами проекту у цих регіонах.

Представляємо до вашої уваги презентації, зроблені учасниками заходу:

Учасники заходу також мали можливість разом із гідом переглянути матеріали фотовиставки «Здолаємо незгоди разом!», підготованої Луганською обласною організацією «Суспільна Служба Правової Допомоги» у рамках підтриманого проектом USAID АКСМ-гранту «Інформаційно – просвітницька кампанія «Зупинимо туберкульоз разом». Незабаром грантер проведе п’ять тематичних фотовиставок і дискусійних клубів у різних містах Луганщини.

Під час заходу відбулася також виставка постерів «Живи!». Сім представлених постерів містили реальні історії пацієнтів, надруковані на Інтернет-порталі www.zhyvy.com.ua у рамках АКСМ-гранту «Створення інтернет-порталу для підвищення морального духу людей, хворих на туберкульоз, та їх рідних». Грант, що виконувався Дніпропетровською обласною громадською організацією "Перехрестя", вже завершився. У рамках гранту, понад 70 надихаючих історій щасливого одужання були надруковані на порталі «Живи!» та на Facebook сторінці організації.