Онлайн-курс з ведення та лікування пацієнтів з ВІЛ-інфекцією у регіоні Східної Європи і Центральної Азії

Перший онлайн курс із ведення та лікування пацієнтів з ВІЛ-інфекцією відбудеться з 26-го лютого по 8-е квітня 2016- го року.

Реєстрація відкрита до 22-го лютого! Заповніть заявку і відправте її Анн Гревен за адресою anne.louise.grevsen@regionh.dk.

Епідемія ВІЛ/СНІДу в Східній Європі та Центральній Азії набула загрозливих масштабів. Саме тому EACS, в Співпрацs з Європейським Бюро ВООЗ починає онлайн-курс із ведення та лікування пацієнтів з ВІЛ-інфекцією. Ця інноваційна платформа для нарощування потенціалу фахівців охорони здоров'я буде запущена в лютому 2016 року.

Гнучкий і відкритий онлайн курс ведення й лікування пацієнтів з ВІЛ-інфекцією здійснюватиме група на чолі з професорами Йенсом Д. Лундгреном і Мануелем Батегай. Безкоштовний курс доступний для всіх бажаючих і спрямований в основному на лікарів зі Східної Європи та Центральної Азії. Навчання доступне і російськіою і англійською мовою, і надасть можливість для поглибленого розуміння масштабів і проявів захворювань, пов'язаних з ВІЛ, їх профілактики, ведення пацієнтів, і догляду. Особлива увага приділятиметься поєднаній інфекції і супутнім захворюванням, а також і самому сучасному лікуванню ВІЛ-інфекції (за протоколами EACS і ВООЗ).

Курс складається з шести модулів, кожен з яких містить різні підтеми, розроблені експертами в галузі лікування ВІЛ-інфекції. Учасники пройдуть тест до і після курсу, а також дадуть відповідь на кілька коротких запитань наприкінці кожної теми. Навчальні заняття онлайн включатимуть в себе індивідуальні та групові завдання, дискусії, тести, відео-лекції, обговорення випадків і т.д. Курс триватиме 6 тижнів, починаючи з кінця лютого 2016 року. Цей підхід є більш гнучким, ніж при традиційному навчанні, оскільки учасники можуть проходити модулі залежно від власної зайнятості та зручного графіка, і вибрати модулі в будь-якому порядку за своїм бажанням.

Докладнішу інформацію про курс можна отримати на сайті: http://www.eacsociety.org/education/clinical-management-of-hiv-online-course/clinical-management-of-hiv-online-course.html або ел. поштою:

Марія Кемпбелл: maria.athena.campbell@regionh.dk

Енн Гревсен: anne.louise.grevsen@regionh.dk

Джерело інфомрації: http://www.eacsociety.org/ education/clinical-management- of-hiv-online-course/—-eacs. html