Онлайн-тренінг з туберкульозу для лікарів первинної ланки медичної допомоги

Тренінг

Пропонуємо до вашої уваги оновлений онлайн-тренінг з туберкульозу для лікарів первинної ланки медичної допомоги. Тренінг розміщений у постійному доступі на Ресурсному центрі з туберкульозу Українського центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України: http://tb.ucdc.gov.ua/navchannya-onlayn/onlayn-treningy. Наразі завантежений перший з п'яти модулів, найближчим часом зявляться інші чотири:

1.    Введення, актуальність, етіопатогенез.

2.    Виявлення і діагностика туберкульозу.

3.    Лікування туберкульозу.

4.    Профілактика туберкульозу.

5.    Питання коінфекції ТБ/ВІЛ.

Після закінчення кожного модулю вам будуть запропоновані питання за змістом викладеного матеріалу. Учасники, які дадуть щонайменше 80% правильних відповідей на контрольні запитання, отримають сертифікат про проходження тренінгу. 

Тренінг проводить Марія Долинська, к.мед. наук, доцент, спеціаліст з медичної освіти та надання інформації в області громадського здоров’я проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні». Презентації, додаткові матеріали і контрольні запитання  підготувала  Наталія Гріцова, к.мед. наук, доцент  кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО імені П.Л.Шупика.

Курс підготовлений у рамках Проекту Агентства США з міжнародної допомоги (USAID) "Посилення контролю за туберкульозом в Україні". 

Нагадуємо, на сайті Ресурсногоц ентру є функція підписки на всі оновлення сайту, включно з бібліотекою, онлайн тренінгами та розглядом клінічних випадків.