Онлайн-тренінг з туберкульозу для лікарів первинної ланки медичної допомоги

Пропонуємо до вашої уваги оновлений онлайн-тренінг з туберкульозу для лікарів первинної ланки медичної допомоги. Тренінг розміщений у постійному доступі на Ресурсному центрі з туберкульозу Українського центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України: http://tb.ucdc.gov.ua/navchannya-onlayn/onlayn-treningy. Наразі завантежений перший з п'яти модулів, найближчим часом зявляться інші чотири:

  1. Введення, актуальність, етіопатогенез.
  2. Виявлення і діагностика туберкульозу.
  3. Лікування туберкульозу.
  4. Профілактика туберкульозу.
  5. Питання коінфекції ТБ/ВІЛ.

Після закінчення кожного модулю вам будуть запропоновані питання за змістом викладеного матеріалу. Учасники, які правильно відповіли на питання після кожного модулю, отримають сертифікат про проходження тренінгу. 

Тренінг проводить Марія Долинська, к.мед. наук, доцент, спеціаліст з медичної освіти та надання інформації в області громадського здоров’я проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні». Презентації, додаткові матеріали і контрольні запитання  підготувала  Наталія Гріцова, к.мед. наук, доцент  кафедри фтизіатрії і пульмонології НМАПО імені П.Л.Шупика.

Курс підготовлений у рамках Проекту Агентства США з міжнародної допомоги (USAID) "Посилення контролю за туберкульозом в Україні". 

Нагадуємо, на сайті Ресурсного центру є функція підписки на всі оновлення сайту, включно з бібліотекою, онлайн тренінгами та розглядом клінічних випадків.