Семінар «Удосконалення надання послуг хворим на ТБ та ТБ/ВІЛ в закладах первинної медико-санітарної допомоги за підсумками менторингових візитів в 2015 році»

30 березня, 2016, Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» проводить семінар на тему: «Удосконалення надання послуг хворим на ТБ та ТБ/ВІЛ в закладах первинної медико-санітарної допомоги за підсумками менторингових візитів в 2015 році» для керівників та заступників керівників закладів первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровської області. Учасники заходу обговорять недоліки надання медичної допомоги хворим на ТБ та ТБ/ВІЛ у закладах первинної медичної допомоги Дніпропетровської області, виявлені під час менторингових візитів протягом 2014 – 2015 р.р. та окреслять шляхи вирішення проблемних питань. Основна увага буде акцентована на необхідних діях медичних працівників щодо виявлення хворих на ТБ та ТБ/ВІЛ, організації контрольованого лікування хворих на ТБ, МР ТБ та ТБ/ВІЛ у медичних закладах, в першу чергу, первинної ланки 

Учасники: керівники та заступники керівників закладів первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровської області, загалом 50 осіб.