Тренінг з виявлення хворих на ТБ та їх лікування на підтримуючій фазі в закладах ПМСД

25-26 травня 2016 р. Проект USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» проводить тренінг з виявлення хворих на ТБ та їх лікування на підтримуючій фазі в закладах первинної медико-санітарної допомоги для 20 лікарів-терапевтів та сімейних лікарів закладів первинної медико-санітарної допомоги Львівської області.

Мета тренінгу: підвищити якість надання медичних послуг із профілактики, діагностики та організації проведення лікування туберкульозу на первинному рівні медичного обслуговування у зазначених регіонах. Під час тренінгу лікарі дізнаються більше про принципи практичного підходу до здоров’я легенів (PAL), навчаться сучасним підходам до діагностики легеневого та позалегеневого туберкульозу, обговорять роль первинної ланки медичної допомоги в сучасній стратегії боротьби з туберкульозом, покращать свої навички з правильного виставлення діагнозу. Учасники тренінгу поновлять свої знання про принципи лікування туберкульозу, контрольовану терапію, можливі побічні дії протитуберкульозних препаратів та менеджмент побічних реакцій, зможуть оцінити ефективність лікування хворих на туберкульоз. Частина тренінгу буде присвячена методам формування прихильності хворих до лікування, питанням інфекційного контролю за туберкульозом та хіміопрофілактики. Окремо будуть розглянуті особливості перебігу ко-інфекції туберкульоз/ВІЛ та супутніх захворювань.

Після проведення тренінгу, Проект здійснюватиме візити в медичні заклади, чиї представники взяли участь у тренінгу, для перевірки застосування отриманих на тренінгах знань та навичок.

Учасники: 20 сімейних лікарів закладів первинної медико-санітарної допомоги.

Регіон: м.Львів