ТBpeople запрошує до участі в інтерв’ю людей з ТБ, людей, які доглядають за людьми з ТБ, і співробітників НУО

Нещодавно Східно-європейська і Центрально-азійська мережа людей, які перенесли туберкульоз, TBpeople, досягнула домовленості з Європейським бюро ВООЗ та Європейською коаліцією по боротьбі з туберкульозом щодо залучення Мережі до роботи над посібником з моделей лікування туберкульозу, орієнтованих на людину, в рамках регіонального проекту TB REP.

Мережа здійснюватиме  інтерв'ю людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз, щоб з'ясувати їхню думку щодо того:

  • Якими мають бути моделі лікування, орієнтовані на людину;
  • Яку роль можуть грати колишні пацієнти, пацієнтські організації та інші організації громадянського суспільства в забезпеченні того, щоб моделі лікування були орієнтованими на людину;
  • Що перешкоджає значимій участі колишніх пацієнтів, пацієнтських організацій та інших організацій громадянського суспільства, в процесі лікування, і що необхідно змінити для того, щоб колишні пацієнти, пацієнтські організації та інші організації громадянського суспільства могли робити значний внесок у те, щоб моделі лікування були орієнтованими на людину.

До участі в інтерв'ю запрошуютьсяс:

  • Люди, які самі проходять або проходили протитуберкульозне лікування;
  • Люди, які доглядають або доглядали за людьми, які хворіють на туберкульоз;
  • Працівники організацій громадянського суспільства, які надають допомогу людям, які лікуються від туберкульозу і повністю володіють інформацією про роботу організації в цій сфері (наприклад, керівники, менеджери проектів по супроводу, кейс-менеджери або соціальні працівники)

Результати інтерв'ю будуть використані для створення керівництва з моделей лікування туберкульозу, орієнтованих на людину.

Пріоритет у виборі респондентів буде відданий членам Мережі, однак люди, які не є членами TBPeople, також запрошені до участі. У якості компенсації за витрачений час інтервюерам надаватиметься винагорода в розмірі $ 20.

Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка заповніть анкету до 5 січня 2017 року.