журнал «Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція»

[:uk]Науково-практичний журнал "Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція" №1, 2013 [:en]Tuberculosis. Lung Diseases. HIV infection journal. Issue#1, 2013

Український науково-практичний журнал «Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція.» видається Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця за фінансової підтримки проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні».

Цільова аудиторія журналу: лікарі та науковці у сфері фтизіатрії, пульмонології та інфектології, працівники закладів управління охорони здоров'я. Журнал знайомить читачів із міжнародними стандартами діагностики та лікування, фундаментальними та експериментальними дослідженнями у галузі фтизіатрії, пульмонології та інфектології.

Також на сторінках журналу друкуються проблемні та дискусійні статті, інформація про фахові наукові та практичні конференції тощо. Головний редактор журналу: завідувач кафедри фтизіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, президент Асоціації фтизіатрів, пульмонологів і торакальних хірургів м. Києва, доктор медичних наук, професор В.І.Петренко.

Журнал виходить 4 рази на рік.

Офіційний веб-сайт журналу: http://www.tubvil.com.ua.


"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ_інфекція" №1, 2014

"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ_інфекція" №4, 2013

"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ_інфекція" №3, 2013

"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ_інфекція" №2, 2013

"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція" №1, 2013

"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція" №4, 2012

"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція" №3, 2012

"Туберкульоз. Легеневі хвороби. ВІЛ-інфекція" №2, 2012